Soutěž Děti v akci

15.04.2016 00:00

Naše taneční skupina se poprvé zúčastnila 6. ročníku soutěžní přehlídky tanečních a sportovních skladeb, která se konala 3.4.2016 v Praze pod názvem "Děti v akci". Soutěžila jak naše nejmladší skupina děvčat ve věku 4-6 let, tak starší skupina ve věku 7-12 v kategorii roztleskávačky - začátečník. Obě skupiny společně trénují teprve od září 2015. Choreografie jsme začali nacvičovat od října a vzhledem k nedostatku času jsme ji dokončovali až těsně před soutěží. Tréninky máme pouze 1 týdně. Bylo to náročné nejen pro nás, jako vedoucí, ale také pro děvčata, která byla před publikem a porotou naprosto poprvé a na soutěži úplnými nováčky. Zaslouženě si odvezly obě skupiny krásná druhá místa a jsme na ně pyšné nejen my, ale také rodiče, jelikož předvedly dobrý výkon a skvěle se s novými zkušenostmi a prostředím dokázaly poprat.

Našim cílem zejména bylo dětem ukázat, jak soutěže probíhají, vzbudit v nich ještě větší zájem o tanec, motivovat je do dalších let, také aby se pobavily a odvezly si nejen zkušenosti, ale nové zážitky a stmelily skupinu, jako takovou. Což se nám myslím velmi dobře povedlo.

Chtěli bychom poděkovat rodičům za podporu a doprovod na soutěži a samozřejmě také pracovníkům DDM za veškerou pomoc a péči, kterou nám dopřávají.

 

 


 


Kontakt

Taneční skupina Destiny

Vedoucí taneční skupiny
Ing. Dominika Horejšová
Tel.: +420 721 014 252

DDM Klatovy
Tel: +420 376 311 345